O firmie

HO firmieydraskład - Grupa SBS Czesław Wójcicki - firma handlowa działająca w branży sanitarno-grzewczej. Od ponad dwudziestu lat staramy się dostarczać towar spełniający Państwa oczekiwania. W swojej ofercie posiadamy kompletne systemy wodociągowe, kanalizacyjne oraz rozbudowany asortyment dotyczący techniki grzewczej.

Nieustający postęp technologiczny oraz związany z tym nacisk na ekologię wymuszają na klientach poszukiwania nowych rozwiązań.

O firmieZ tego względu bezustannie poszerzamy ofertę o kotły c.o. na paliwa stałe, kotły gazowe, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła - urządzenia spełniające najwyższe wymagania, udokumentowane odpowiednimi certyfikatami.

Z ogromną przyjemnością podzielimy się z Państwem wiedzą w zakresie wyposażenia łazienek i kuchni o armaturę wodną. Dobierzemy ceramikę sanitarną oraz meble łazienkowe. Dysponujemy również systemami nawodnień, które zadowolą profesjonalnych i amatorskich użytkowników.

Należymy do grupy SBS - największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych (http://www.grupa-sbs.pl/), dzięki czemu mamy w naszym asortymencie towary od 220 dostawców (wykaz znajduje się na stronie SBS w zakładce dostawcy) w bardzo korzystnych cenach. Marki własne grupy: Delfin, Keller i Nanopanel, dostępne są tylko w hurtowniach SBS.

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów w celu poznania pełnej oferty asortymentowej.