Instalacje grzewcze i sanitarne

HO firmieydraskład - Grupa SBS Czesław Wójcicki to firma handlowa działająca w branży sanitarno-grzewczej. Od ponad dwudziestu lat dostarczamy kotły CO, ogrzewacze wody oraz inne wysokojakościowe produkty, które cieszą się dużym uznaniem na rynku. Oferujemy kompletne systemy wodociągowe, kanalizacyjne oraz najlepsze instalacje grzewcze.

Nieustający postęp technologiczny oraz związany z nim nacisk na ekologię wymuszają na klientach poszukiwanie nowych rozwiązań. Takich, które cechują się wysoką wydajnością i są jednocześnie przyjazne dla środowiska. Z tego względu sukcesywnie poszerzamy ofertę o innowacyjne produkty. Można wśród nich wymienić: kotły CO na paliwa stałe, ogrzewacze wody gazowe, panele fotowoltaiczne oraz pompy ciepła. Są to urządzenia spełniające restrykcyjne wymagania, w szczególności w zakresie norm. Potwierdzają to liczne certyfikaty uzyskane przez naszą firmę.

O firmie

Armatura łazienkowa

Z ogromną przyjemnością podzielimy się z Państwem wiedzą w zakresie wyposażenia łazienek i kuchni o armaturę wodną. Wspólnie dobierzemy najlepsze meble łazienkowe, a nowoczesna ceramika sanitarna poprawi walory użytkowe i estetyczne powierzchni łazienkowej. Dysponujemy również profesjonalnymi systemami nawodnień, które zadowolą wszystkich użytkowników – nawet tych najbardziej wymagających.

Należymy do grupySBS - największej w Polsce sieci sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych , dzięki czemu mamy w naszym asortymencie towary od 220 dostawców (wykaz znajduje się na stronie SBS w zakładce dostawcy(http://www.grupa-sbs.pl/)  ) w bardzo korzystnych cenach. Marki własne grupy: Delfin, Keller i Nanopanel, dostępne są tylko w hurtowniach SBS.

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów w celu poznania pełnej oferty asortymentowej.